طراحي انواع فروشگاه اينترنتي
×

Warning

JUser: :_load: Unable to load user with ID: 870

Print this page

طراحي انواع فروشگاه اينترنتي

Rate this item
(0 votes)
طراحي انواع فروشگاه اينترنتي

 معاون دانشجویی دانشگاه شهید چمران گفت برای اولین‌بار سیستم اتوماسیون خوابگاه‌ها راه‌اندازی شد و دانشجویان پس از این، از شهر خود می‌توانند نسبت به انتخاب اتاق و خوابگاه موردنظر اقدام کنند.


بعد از 60 سال از ایجاد دانشگاه برای اولین​بار غذای دانشجویی به‌صورت منو درآمد و به دانشجو حق انتخاب داده شد. هم‌اکنون دو نوع غذا در وعده ناهار و دو نوع غذا در وعده شام برای دانشجویان به تناسب خانم و آقا بودن، با توجه به تفاوت‌های موجود، در نظر گرفته می‌شود.

معاون دانشجویی دانشگاه شهید چمران ادامه‌داد: از سوی دیگر بعد از 20 سال برای نخستین‌بار المپیاد ورزشی دانشجویی در دانشگاه برگزار شد و بیش از 2700 دانشجو در 40 شبانه روز وارد میادین ورزشی شدند که با استقبال نیز مواجه شد. نکته مهم در برگزاری این المپیاد درگیر کردن دانشجویان به ورزش و تخلیه انرژی درونی آن‌ها بود که این امر موجب شد در طول برگزاری این مسابقات کمیته انظباطی در این معاونت تشکیل نشود.

علم گفت: برای اولین‌بار سیستم اتوماسیون خوابگاه‌ها راه‌اندازی شد و دانشجویان از این پس از شهر خود می‌توانند نسبت به انتخاب اتاق و خوابگاه موردنظر اقدام کنند. راه‌اندازی سیستم پایش اینترنت خوابگاه‌ها، صنعتی کردن سیستم تصفیه آب شرب خوابگاه‌ها به صورت متمرکز و راه‌اندازی مجدد پل برقی عابر پیاده بین دانشگاه و خوابگاه از جمله اقداماتی بود که برای اولین‌بار در حوزه دانشجویی دانشگاه انجام شد.به گزارش گروه دانشگاه خبرگزاری آنا، متن این بخشنامه به شرح زیر است:
بخشنامه به نمایندگان تام الاختیار استانی، ‌معاونین هماهنگی استان‌ها، روسای واحد‌ها و مراکز آموزشی دانشگاه آزاد اسلامی
با احترام، ‌حسب توافقنامه مبادله شده فی مابین ریاست عالی دانشگاه و مدیر عامل بانک پاسارگاد مقرر گردیده است که طرح‌های دانش بنیان مصوب دانشگاه به دو صورت زیر مورد حمایت مالی قرار گیرند.
۱-طرح‌های دانش بنیان در صورتی که احتیاج به دریافت تسهیلات ریالی داشته باشند پس از تصویب هیات امناء استانی همزمان برای معاونت پژوهش و فناوری و این دبیرخانه ارسال گردد تا بعد از تایید نهایی ریاست عالی دانشگاه جهت دریافت وام ۱۲% به بانک پاسارگاد معرفی شوند.
بدیهی است تامین وثیقه مناسب برای بانک مزبور باید توسط سهامداران طرح‌ها و شرکت‌های دانش بنیان اعم از اینکه سهامداران اشخاص حقیقی و حقوقی و یا واحد‌ها و مراکز دانشگاه باشند تامین گردد. بدیهی است بانک مزبور با رعایت مقرارت مربوطه تسهیلات را پرداخت خواهد نمود.
۲- طرح‌های دانش بنیان پس از تصویب هیات امناء استانی جهت مشارکت با شرکت پیشگامان امین سرمایه پاسارگاد متعلق به بانک پاسارگاد همزمان برای معاونت پژوهش و فن آوری و این دبیرخانه ارسال گردد تا پس ازتایید نهایی ریاست عالی دانشگاه جهت مشارکت به شرکت مذکور معرفی شوند.
بدیهی است اسناد طرح‌های مزبور شامل BP یا FS مربوطه و کلیه مستندات طرح و مجوزهای مربوطه و احیاناً اسناد ثبتی شرکت باید ارسال گردد و پیگیری معرفی آن‌ها برای دریافت تسهیلات یا مشارکت از طریق مرکز توسعه فناوری و ارتباط با صنعت صورت پذیرد.

Latest from

Related items