نمايش مطالب فارسي پيش فرض قالب
×

Warning

JUser: :_load: Unable to load user with ID: 870

نمايش مطالب فارسي پيش فرض قالب

Rate this item
(0 votes)
نمايش مطالب فارسي پيش فرض قالب

 معاون دانشجویی دانشگاه شهید چمران گفت برای اولین‌بار سیستم اتوماسیون خوابگاه‌ها راه‌اندازی شد و دانشجویان پس از این، از شهر خود می‌توانند نسبت به انتخاب اتاق و خوابگاه موردنظر اقدام کنند.


بعد از 60 سال از ایجاد دانشگاه برای اولین​بار غذای دانشجویی به‌صورت منو درآمد و به دانشجو حق انتخاب داده شد. هم‌اکنون دو نوع غذا در وعده ناهار و دو نوع غذا در وعده شام برای دانشجویان به تناسب خانم و آقا بودن، با توجه به تفاوت‌های موجود، در نظر گرفته می‌شود.

معاون دانشجویی دانشگاه شهید چمران ادامه‌داد: از سوی دیگر بعد از 20 سال برای نخستین‌بار المپیاد ورزشی دانشجویی در دانشگاه برگزار شد و بیش از 2700 دانشجو در 40 شبانه روز وارد میادین ورزشی شدند که با استقبال نیز مواجه شد. نکته مهم در برگزاری این المپیاد درگیر کردن دانشجویان به ورزش و تخلیه انرژی درونی آن‌ها بود که این امر موجب شد در طول برگزاری این مسابقات کمیته انظباطی در این معاونت تشکیل نشود.

علم گفت: برای اولین‌بار سیستم اتوماسیون خوابگاه‌ها راه‌اندازی شد و دانشجویان از این پس از شهر خود می‌توانند نسبت به انتخاب اتاق و خوابگاه موردنظر اقدام کنند. راه‌اندازی سیستم پایش اینترنت خوابگاه‌ها، صنعتی کردن سیستم تصفیه آب شرب خوابگاه‌ها به صورت متمرکز و راه‌اندازی مجدد پل برقی عابر پیاده بین دانشگاه و خوابگاه از جمله اقداماتی بود که برای اولین‌بار در حوزه دانشجویی دانشگاه انجام شد.به گزارش گروه دانشگاه خبرگزاری آنا، متن این بخشنامه به شرح زیر است:
بخشنامه به نمایندگان تام الاختیار استانی، ‌معاونین هماهنگی استان‌ها، روسای واحد‌ها و مراکز آموزشی دانشگاه آزاد اسلامی
با احترام، ‌حسب توافقنامه مبادله شده فی مابین ریاست عالی دانشگاه و مدیر عامل بانک پاسارگاد مقرر گردیده است که طرح‌های دانش بنیان مصوب دانشگاه به دو صورت زیر مورد حمایت مالی قرار گیرند.
۱-طرح‌های دانش بنیان در صورتی که احتیاج به دریافت تسهیلات ریالی داشته باشند پس از تصویب هیات امناء استانی همزمان برای معاونت پژوهش و فناوری و این دبیرخانه ارسال گردد تا بعد از تایید نهایی ریاست عالی دانشگاه جهت دریافت وام ۱۲% به بانک پاسارگاد معرفی شوند.
بدیهی است تامین وثیقه مناسب برای بانک مزبور باید توسط سهامداران طرح‌ها و شرکت‌های دانش بنیان اعم از اینکه سهامداران اشخاص حقیقی و حقوقی و یا واحد‌ها و مراکز دانشگاه باشند تامین گردد. بدیهی است بانک مزبور با رعایت مقرارت مربوطه تسهیلات را پرداخت خواهد نمود.
۲- طرح‌های دانش بنیان پس از تصویب هیات امناء استانی جهت مشارکت با شرکت پیشگامان امین سرمایه پاسارگاد متعلق به بانک پاسارگاد همزمان برای معاونت پژوهش و فن آوری و این دبیرخانه ارسال گردد تا پس ازتایید نهایی ریاست عالی دانشگاه جهت مشارکت به شرکت مذکور معرفی شوند.
بدیهی است اسناد طرح‌های مزبور شامل BP یا FS مربوطه و کلیه مستندات طرح و مجوزهای مربوطه و احیاناً اسناد ثبتی شرکت باید ارسال گردد و پیگیری معرفی آن‌ها برای دریافت تسهیلات یا مشارکت از طریق مرکز توسعه فناوری و ارتباط با صنعت صورت پذیرد.

About IPSA

IPSA Cert is a ISO certification body & Training body. Arvand samane pishgaman sanat ( IPSA Cert ) started his work in 2010. This company Opened under the consideration of  Babak Rayt who has more than 18 years experience in quality management system and worked for different companies and as a lead auditor, audited many companies in different scope. Read more

 

Contact IPSA

Address: Unite 4, 1 st Floor, No 70, Shahid Kabiri (Dezashib) Ave, Tehran- IRAN, 

Tel: (+9821) 22714021

 telegram.me/ipsacert